Partnere & ansatte

Som rådgivende ingeniørfirma er Erasmus & Partnere A/S baseret på udvikling og salg af viden. Det betyder, at vores medarbejdere er vores absolut vigtigste ressource!

 

Erasmus & Partnere A/S satser på kvalitet og personlig service

Erasmus & Partneres medarbejdere er dygtige og engagerede, og via deres kompetente arbejde i selvstyrende teams er de grundlaget for, at vi altid kan levere ydelser af høj kvalitet.

Kvalificeret sparring, tæt kontakt til kunden og personlig service er derudover med til at højne kundeoplevelsen hos Erasmus & Partnere A/S.

 

Thomas Ellitsgaard
Adm.direktør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

thomas@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4561
Mob.  2041 5640

Lasse B. Jørgensen
Direktør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

lasse@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4560
Mob. 2326 0624

Helle Staub
Energirådgiver /
Arkitekt

Kontakt

helle@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4564

Karina M. Jørgensen
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

karina@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4563

Simon Markussen
Civilingeniør
M.IDA

Kontakt

simon@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4562

Morten K. Søndergaard
Civilingeniør
M.IDA

Kontakt

morten@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4565

Christian Johnsen
Byggetekniker/murer & Energivejleder

Kontakt

christian@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4602

Sharmi Sathursan
Diplomingeniør
M.IDA

(pt. orlov)

Kontakt

sharmi@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4568

Torkild Narud
Projektleder/Konstruktionsingeniør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

torkild@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4566

Jesper Rodkjær Poulsen
Maskinmester med speciale i
VVS, Ventilation og El

Kontakt

jesper@erasmus.dk 
Dir. tlf. 
9623 4601

Rebekka Grønlund Ulriksen
Bygningskonstruktør

Kontakt

rebekka@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4603

Troels Christensen
CAD manager / Konstruktør

Kontakt

troels@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4568

Dushani Sritharan
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

dushani@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4567

Charlotte H. Refstrup
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

charlotte@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4604

Anette Hecht-Pedersen
Bogholder

Ole Christensen
VVS-ingeniør
M.IDA

Kontakt

info@erasmus.dk
Dir. tlf. 9994 4711
Mob. 4010 6711

René Lynge Rasmussen
Praktikant, el-installation

Ulla Oddershede Linna
Reception / Marketing

Kontakt

ulla@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4569

Udviklet af: Søgemedier A/S | Cookiepolitik