Kontakt medarbejder hos ingeniørfirmaet Erasmus & Partnere

Thomas Ellitsgaard
Adm.direktør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

thomas@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4561
Mob.  2041 5640

Lasse B. Jørgensen
Direktør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

lasse@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4560
Mob. 2326 0624

Helle Staub
Energirådgiver /
Arkitekt

 

Kontakt

helle@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4564

Karina M. Jørgensen
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

karina@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4563

Simon Markussen
Civilingeniør
M.IDA

Kontakt

simon@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4562

Morten K. Søndergaard
Civilingeniør
M.IDA

Kontakt

morten@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4565

Christian Johnsen
Byggetekniker/murer & Energivejleder

Kontakt

christian@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4602

Sharmi Sathursan
Diplomingeniør
M.IDA

 

Kontakt

sharmi@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4605

Torkild Narud
Projektleder/Konstruktionsingeniør
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

torkild@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4566

Rebekka Grønlund Ulriksen
Bygningskonstruktør
Cert. rådgiver i bæredygtighed

Kontakt

rebekka@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4603

Troels Christensen
CAD manager / Konstruktør

Kontakt

troels@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4568

Dushani Sritharan
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

dushani@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4567

Charlotte H. Refstrup
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

charlotte@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4604

René Lynge Rasmussen
El-installatør – Ventilation og El

Kontakt

rene@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4606

Jesper Rodkjær Poulsen
Maskinmester
med speciale i VVS og Ventilation

Kontakt

jesper@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4601

Debbie L. Gade
Diplomingeniør
M.IDA

 

Kontakt

debbie@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4608

Niels Chr. Hansen
Bygningskonstruktør

Kontakt

nch@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4609

Ole Christensen
VVS-ingeniør
M.IDA

Kontakt

info@erasmus.dk
Dir. tlf. 9994 4711
Mob. 4010 6711

Mohamad M. Alksh
Elev – Teknisk Designer

Kontakt

mohamad@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4600

Laura Trolle Nedergaard
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

laura@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4607

Anette Hecht-Pedersen
Bogholder

Ulla Oddershede Linna
Reception / Marketing

Kontakt

ulla@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4569

Udviklet af: Søgemedier A/S | Cookiepolitik