Kontakt medarbejder hos ingeniørfirmaet Erasmus & Partnere

Thomas Ellitsgaard
Adm.direktør | Partner
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

thomas@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4561
Mob.  2041 5640

Lasse B. Jørgensen
Direktør | Partner
Diplomingeniør
M.IDA

Kontakt

lasse@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4560
Mob. 2326 0624

Simon Markussen
Projektleder | Partner
Civilingeniør | Konstruktioner
Certificeret statiker til KK2
M.IDA

Kontakt

simon@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4562

Helle Staub
Energirådgiver / Arkitekt

 

Kontakt

helle@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4564

Karina M. Jørgensen
Diplomingeniør | Konstruktioner
M.IDA

Kontakt

karina@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4563

Morten K. Søndergaard
Projektleder
Civilingeniør | Energi
M.IDA

Kontakt

morten@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4565

Torkild Narud
Projektleder
Diplomingeniør | Konstruktioner/Brand
Certificeret brandrådgiver – Brandklasse 2
M.IDA

Kontakt

torkild@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4566

Erik Sommer
Certificeret brandrådgiver – Brandklasse 2
CFPA-E
Bygningssnedker | Byggetekniker

Kontakt

erik@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8771

Gunner Olesen
Certificeret brandrådgiver – Brandklasse 2
CFPA-E
Bygningskonstruktør | Tømrer

Kontakt

gunner@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8772

Rebekka Grønlund Ulriksen
Bygningskonstruktør M.A.K.
Cert. rådgiver i bæredygtighed
DGNB-konsulent

Kontakt

rebekka@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4603

Troels Christensen
CAD manager
Bygningskonstruktør

Kontakt

troels@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4568

Charlotte H. Refstrup
Diplomingeniør | VVS
M.IDA

Kontakt

charlotte@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4604

Jesper Rodkjær Poulsen
Projektleder
Maskinmester med speciale i VVS og Ventilation

Kontakt

jesper@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4601

Debbie L. Gade
Diplomingeniør | Konstruktioner
M.IDA

 

Kontakt

debbie@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4608

Niels Chr. Hansen
Bygningskonstruktør | Spildevand og afløb
Regnvandskonsulent

Kontakt

nch@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4609

Isak Haahr Søndergaard
Diplomingeniør | Konstruktioner
M.IDA

Kontakt

isak@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8760

Joan Væver Kofod
Diplomingeniør | Konstruktioner
M.IDA

Kontakt

joan@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8765

Søren H. Reiter
Diplomingeniør | Konstruktioner
M.IDA

Kontakt

soren@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4602

Anika Helledie
Teknisk Designer

Kontakt

anika@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8761

Paula á Stongum
Civilingeniør | Arkitektur & design

Kontakt

paula@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8766

Jens Bjerrum Markussen
Civilingeniør | Vand og Miljø
M.IDA

Kontakt

jens@erasmus.dk
Dir. tlf. 6915 8769

Malte Løth
Bygningskonstruktør M.A.K

Kontakt

malte@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4607

Veliko Marinov
Civilingeniør | Konstruktioner
M.IDA

Kontakt

veliko@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4605

Hanne Sørensen
Piccoline

Kontakt

hanne@erasmus.dk
Dir. tlf. 9623 4606

Camilla Unbehaun Lodberg
Studentermedhjælper - ingeniørstuderende

Anette Hecht-Pedersen
Bogholder

Ulla Oddershede Linna
Reception / Marketing

Cookiepolitik